Webdizajn

Webstránka

Webstránka

Tvorba webstránok na mieru a bez práce? Áno, u nás je to možné! Vhodné pre živnostíkov, malé, stredné, ale i veľké firmy poskytujúce služby alebo predávajúce produkty. Nepotrebujete vedieť nič, všetko urobíme za Vás. Moderná plne responzívna prezentácia Vašej firmy. Najradšej vytvárame unikátne riešenia a projekty na mieru, ktoré reflektujú na požiadavky a potreby zákazníka. Komplexné riešenia, do ktorých vkladáme naše dlhoročné know-how, kreativitu a schopnosť využívať najmodernejšie trendy. Prezentujte sa online na webe už dnes a rozšírte svoju ponuku do sveta.
E-Shop

Tvorba E-shopov

Internetové obchodovanie je dneš už nevyhnutnou súčasťou každej kamennej predajne. Ak predávate produkty a nemáte e-commerce riešenie, ako by ste ani neexistovali. Nie je podstatné, ako drahý e-shop si kúpite, ale aký servis k nemu dostanete. Máme za sebou návrh a realizáciu stoviek e-shopových riešení na mieru pre konkrétne oblasti. Zverte sa do našich rúk a uvidíte, že obchodovať na internete nie je až také ťažké. Musíte si však uvedomiť, že ide o ďalší predajný kanál, ktorý si vyžaduje Vašu starostlivosť a pozornosť.  Zvýšte svoj obrat novým predajným kanálom už dnes. viac…
CRM, Intranet

CRM, Intranet

Máte veľa zákazníkov, ktorý Vám píšu, volajú, chatujú? Potom práve pre Vás sú určené systémy na správu a riadenie firemnej komunikácie. My Vám takýto systém navrhneme, zrealizujeme a zaškolíme Váš tím na používanie. Zavedením systému zefektívnite svoju prácu min. o 30% a zároveň získate prehľadnosť v komunikácií so zákazníkmi, ktorí ocenia to, že sa na nič nezabudne. Pokiaľ plánujete neskôr rozšíriť komunikáciu o ďalšie moduly typu fakturácia, evidencia, sklad, atď., potom je intranetové riešenie vhodným nástrojom pre Vás. Je vždy online a všade po ruke.
Systémy na mieru

Systémy na mieru

Robíte často opakované manuálne úkony za počítačom? Automatizujte ich už dnes a ušetrite tak množstvo času a financií, ktoré následne môžete využiť pre rozšírenie svojej ponuky. Na základe konzultácií s Vami spíšeme kompletnú dokumentáciu požadovaného riešenia, ktoré následne zrealizujeme. V našom tíme nájdete množstvo expertov so skúsenosťami s vývojom softwarových riešení, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s projektami pre call-centrá, poisťovne, banky, až po špecializované robotické linky.
Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie

V dnešnom uponáhľanom svete sú zákazníci častokrát v teréne mimo počítača. Doprajte im možnosť obstarať si Vaše služby alebo kúpiť Vaše produkty cez mobil alebo tablet. Môžete ich zároveň trocha pobaviť funkciami navyše a oni sa radi vrátia. Tvoríme mobilné aplikácie pre iOS, Android, Windows. Okrem vytvorenia aplikácie sa postaráme o zverejnenie v obchode pre danú platformu zariadenia. Aplikácia môže zákazníka informovať správami, môže získavať vhodné štatistické údaje pre Vás. Ako ich využiť? Spýtajte sa nás.

Tvorba dokumentácie, UML

Tvorba dokumentácie, UML

Každý dom pred začatím prác potrebuje projekt. Inak to nie je ani u webových projektov. Dokumentácia Vám dá istotu, že sa pri vytváraní diela podľa Vašich požiadaviek na nič nezabudne a Vy dostanete za svoje peniaze to, čo ste si objednali. Bez zbytočných doťahovaní s dodávateľom. Súčasťou dokumentácie je spísanie procesov do UML diagramov, časový harmonogram prác na diele, drátový model jednotlivých stránok. Nenechávajte nič na náhodu a nechajte si takúto dokumentáciu u nás spracovať.
Externý dohľad

Externý dohľad

Máte zaujímavý nápad na svoj projekt, našli ste si dodávateľa a bojíte sa, aby Vás neoklamal? Poskytneme Vám konzultácie, právny servis a odborný dohľad nad zazmluvnením, dokumentáciou a tvorbou Vášho diela.
Revízia webstránky

Revízia webstránky

Zdokumentujeme súčasný stav webstránky a navrhneme Vám zlepšenia pre jednotlivé časti stránky tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom a požiadavkám internetových vyhľadávačov a boli vhodné pre mobilné zariadenia.
Hodnota webstránky

Hodnota webstránky

Máte pocit, že ste za svoje peniaze nedostali to, čo ste si objednali? Plánujete predať svoj projekt inej firme a potrebujete stanoviť cenu? V spolupráci so znalcami z oblasti IT Vám poskytneme relevantné ohodnotenie Vášho diela vrátane znaleckého posudku.

Animovaný banner

Mnohí IT experti tvrdia, že je síce minulosťou, avšak naďalej roky plní svoju úlohu zaujať alebo pobaviť zákazníka a pritiahnuť tak jeho pozornosť práve na toto miesto na stránke. My Vám takýto banner vymyslíme a pripravíme.
API, Importy / Exporty XML

API, Importy / Exporty XML

Prepojíme Váš e-shop alebo webový projekt s externými databázami. Vytvoríme webové služby, prostredníctvom ktorých budú navzájom komunikovať. Pripravíme Vám automatizované exporty pre porovnávače cien produktov a služieb.
Doména, Hosting, Server

Doména, Hosting, Server

Navrhneme Vám vhodný názov stránky (domény), zriadime Vám hosting (priestor na web, e-maily, databázy, atď.) a spustíme Váš projekt online. Pre náročnejších zákazníkov a náročnejšie riešenia zriadime server a poskytneme pravidelnú údržbu.