Ostatné

Tvorba textov, PR

Tvorba textov, PR

Vytvárame texty pre verejnosť, reklamné materiály, prezentácie, webstránky či dôležité dokumenty. Sú dôležitým a najviditeľnejším prejavom každej firmy. Napriek tomu mnohí  podceňujú význam ich profesionálneho spracovania vrátane kvalitnej jazykovej a štylistickej korektúry. Texty môžu byť konkurenčnou výhodou. My Vám takéto texty pripravíme. Kvalitný text môže získať nových zákazníkov alebo obchodných partnerov či podporiť imidž firmy. Po analýze Vašich obchodných úmyslov, cieľových skupín a firemnej identity, pre Vás napíšeme kreatívne a úderné texty, ktoré Vás odlíšia od konkurencie.
Preklady textov

Preklady textov

Rozširujete pôsobenie Vášho biznisu do zahraničia a hľadáte možnosť, ako rýchlo preložiť texty a dokumenty do cudzích jazykov? My Vám s tým pomôžeme. Ponúkame Vám preklady  odborných dokumentov, či už ide o technické, úradné, finančné alebo právnické texty ako doplnkovú službu našim zákazníkom.

 

“ You are welcome 😉 “

Právny servis

Právny servis

Máte e-shop a potrebujete pripraviť všeobecné obchodné podmienky v zmysle slovenskej legislatívy? Potrebujete poradiť ohľadne daňových zákonov pre vedenie e-shopu? Spoločne s našim právnym a účtovným oddelením Vám radi poskytneme relevantné informácie, ktoré následne podložíme vyjadrením štátnej inštitúcie. Právny a účtovný servis pre reklamnú oblasť. Zaregistrujeme Vám logo ako ochrannú známku, poradíme pri riešení sporov Vašich zákazníkov, autorsky ochránime Vaše know-how (obrázky, texty, slogany, štruktúra a funkcionalita stránky, atď.).