Foto & Video

Produktová fotografia

Produktová fotografia

Reklamná alebo produktová fotografia je dnes nevyhnutnosťou pre vytvorenie kvalitného katalógu alebo pre podporu predaja. Veď povedzte sami. Nakúpili ste už niekedy na e-shope bez fotografí, resp. s jednou fotografiou v nízkej kvalite? Náš tím profesionálnych fotografov Vám nafotí Vaše produtky a spracuje ich na Vami požadované formáty. V prípade záujmu máme pre Vás novinku, ktorou je 3D fotka produktu.
3D prehliadka

3D prehliadka

Máte kamennú predajňu, servis, kanceláriu, hotel, penzión? Ľudia Vás často hľadajú a nevedia nájsť? Priblížte sa svojim zákazníkom a nechajte si od nás spracovať 3D prezentáciu. Kvalitne spracovaný exteriér a interiér, príjazdové cesty formou prezentácie sú zárukou, že Vás už žiadny zákazník neprehliadne. Ľudia Vás môžu takto spoznať bližšie skôr, ako Vás skutočne navštívia. Využite túto možnosť už dnes.
Video vizitka

Video vizitka

Hľadáte spôsob, ako sa odprezentovať za pár sekúnd? Potom je pre Vás riešením video vizitka. My Vám takúto vizitku spracujeme. Logicky vyberieme a spojíme Vašu ponuku produktov a služieb s Vašim logom, rozanalyzujeme a pomôžeme s výberom vhodnej zvukovej stopy. Vytvorené video rozšírime formou sociálnych sietí a blogov. Naplánujeme automatické zverejnenie v dohodnutých termínoch.
Audio spot

Audio spot, Reklama v rádiách

Rozhlasové vysielanie patrí medzi vhodné doplnkové reklamné kanály, ako osloviť určitú časť ľudí s ponukou Vašich produktov a služieb, alebo ako zviditeľniť svoju značku. V spolupráci s našimi partnermi pre Vás vyberieme vhodné a pre Vás dostupné rádiá, pripravíme plán hrania a dohliadneme nad správnym uverejnením reklamy. Samozrejmosťou je vytvorenie profesionálneho audio spotu.
Video spot

Video spot, Reklama v TV

Televízna reklama? Finančne nemožné! My Vás radi presvedčíme o opaku. Spíšeme scenár a vytvoríme Vám pútavý reklamný spot, zvolíme pre Vás vhodné regionálne alebo celoplošné televízne stanice. Vyberieme vhodné relácie, vyjednáme zaujímavé podmienky hrania Vašej reklamy a dohliadneme nad správnym uverejnením v dohodnutých hracích časoch. Spot je vhodný aj pre LED obrazovky, či TV obrazovky v reťazcoch a centrách.
Video návody

Video návody

Praktické videá pre prácu s Vašou stránkou alebo aplikáciou? My Vám takéto návody pripravíme. Zbavte sa zbytočných opakovaných otázok Vašich zákazníkov. Pripravte im zoznam návodov a video návodov, ktoré sú dnes obľúbenou formou vzdelávania zákazníkov. Rýchlo a jednoducho im ukážete, ako sa napr. správne registrovať, či nakúpiť a odoslať objednávku. Video návod slúži aj ako vhodný reklamný materiál pre sociálne siete
Tvorba prezentácií

Tvorba prezentácií

Organizujete semináre či workshopy a potrebujete pripraviť profesionálnu prezentáciu výsledkov svojej práce, či noviniek vo Vašej firme? Po dôkladnej konzultácii s Vami pripravíme pútavú prezentáciu. Navrhneme štruktúru a grafické spracovanie a spracujeme texty a nadpisy. Vytlačíme prezentačné príručky a doručíme včas na miesto určenia. V prípade záujmu sprostredkujeme prenájom prezentačnej techniky.
Fotobanka

Fotobanka

Nie je fotka ako fotka. V dnešnej dobe je stále viac známy a uplatňovaný autorský zákon. My Vás týchto starostí zbavíme. Pracujeme s obrázkami a fotkami, ktoré pre Vás zakúpime s právami vo fotobankách. Okrem kvalitných podkladov použiteľných ako pre web, tak pre veľkoformátovú tlač získate pohodlie a pocit bezpečia pred zbytočnými komplikáciami zo strany autora. Poskytneme poradenstvo v prípade vzniknutých sporov.