Dizajn a Print

Logo dizajn

Logo dizajn

Pri zakladaní novej spoločnosti alebo web stránky je dôležité mať kvalitné logo… Logo vás dlhodobo reprezentuje. Vytvára Váš imidž a pomáha budovať vašu identitu. [referencie]
Firemná identita

Firemná identita

Prostriedkom k profesionálnemu vystupovaniu spoločnosti smerom von je firemná identita. Je ňou výzor spoločnosti a jej smerovanie, ktoré môžeme vystihnúť sloganom, vytvorením logotypu, atď.
Letáky, Katalógy, Brožúry

Letáky, Katalógy, Brožúry

Reklamné letáky, katalógy, brožúry. Všetky sa Vám zdajú rovnaké… My sa pokúsime spolu s Vami nájsť niečo, čo Vás odlíši od Vašej konkurencie. Reklamu, ktorá sa zahrá s pocitmi ľudí nenápadne.
Obalový dizajn

Obalový dizajn

Kvalitný obal musí plniť viac funkcií. Musí zaujať, prezentovať značku, informovať dostatočne zákazníka, musí chrániť tovar. My Vám takýto produktový dizajn navrhneme a zrealizujeme výrobu a dodávku obalu. Obaly z rôzneho materiálu od bežných papierových, či plastových, až po luxusné napr. z kovu alebo kože.
Billboardy, tabule

Billboardy, tabule

Billboardy a tabule sú nepochybne najobľubenejšou formou exteriérovej reklamy, nakoľko sú neustále na očiach zákazníka a slúžia zároveň ako označenie Vašej firmy. Navrhneme a sprostredkujeme Vám výrobu a montáž vonkajšej reklamy, či prenájom a vylepenie reklamnej plochy.
LED a svetelná reklama

LED a svetelná reklama

Váš obchod prevádzkujete vo večerných hodinách? Hľadáte spôsob, ako sa zviditeľniť aj pre nočných zákazníkov? Svetelná reklama rôznych druhov a tvarov je potom pre Vás tou správnou voľbou. Využite možnosť oznámiť zákazníkom dôležité informácie programovateľnou a dynamickou reklamou LED. Svetelné boxy a steny s montážou.
Roll-up

Roll-up

Pripravujete výstavu, prezentáciu, predajnú akciu svojich produktov, event? Špecializujeme sa na tvorbu roll-upov rôznych typov a veľkostí. Možno ich umiestniť prakticky kdekoľvek. Roll-up zložíte do 3 minút! Ľahký, rýchlo a jednoducho použiteľný mobilný stojan je zárukou toho, že budete vždy a všade na očiach. Rýchla a účinná prezentácia firmy.
Informačné systémy

Informačné systémy

Hľadáte možnosť, ako sprehľadniť svoje priestory pre zákazníkov? Ponúkame širokú škálu profilov určených na výrobu informačných systémov ako sú napr. smerové orientačné tabule, informačné tabule vo vestibuloch a chodbách, označenie kancelárií, interná navigácia, atď.  Navrhneme a zrealizujeme montáž.
Autoreklama

Autoreklama

Je jednou z najefektívnejších reklám v bežnom svete. Máte ju vždy zo sebou, je vždy na očiach všetkých. Zabezpečíme návrh a olep auta rezanou alebo plnofarebnou fóliou v zmysle návrhu, pre náročných zákazníkov zabezpečíme reklamu formou špeciálnej techniky airbrush. Vysoká kvalita prevedenia, ostrosť maľby, ponúka možnosť zachytiť skutočnú realitu.
3D reklama

3D reklama

Hľadáte možnosť ako vkusne a ľahko označiť svoju firmu na svojej budove, alebo ako skrášliť svoju rokovačku? Riešením je 3D reklama. Navrhneme Vám vizualizáciu umiestnenia 3D loga, vyrobíme a namontujeme. V prípade požiadavky je možné logo vyrobiť z rôznych materiálov a  nasvietiť alebo podsvetliť rôznymi farebnými svetlami.
Reklama v novinách a časopisoch

Reklama v novinách a časopisoch

Ste lokálny predajca alebo služba? Pre Vás je jednou z najúčinnejších reklám lokálna reklama. Spolupracujeme s množstvom regionálnych ako aj celosloplošných časopisov a novín. Navrhneme Vám stratégiu rozmiestnenia reklám, časový harmonogram a zrealizujeme dizajn. Dohliadneme na uverejnenie a na konci kampane pripravíme report.